Сьогодні, 25 вересня, у рамках місячника з благоустрою столиці, стартує перший суботник. Під час місячника планується прибрати всі київські парки та сквери, висадити понад 30 000 дерев та 10 000 кущів більш ніж 60 порід.
Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
На столичні вулиці вийдуть не лише працівники підприємств та управлінь Київської міськдержадміністрації, наразі вже відгукнулося більше тисячі волонтерів з громадських організацій, які готові приєднатися до благородної справи – зробити своє місто чистішим. />
«Ми запрошуємо всіх киян вийти з дітьми на суботники та посадити своє родинне дерево. «Київзеленбудом» заготовлена достатня кількість саджанців, тому кияни можуть вже зараз звертатися з заявками до ЖЕКів або районних відділень зеленбуду. Зауважу, що дерева будуть видаватися абсолютно безкоштовно тим, хто проявить таку ініціативу», – сказав заступник голови КМДА Віктор Сівець.
У цю суботу, починаючи з 9 ранку можна буде долучитися до суботників:
• у Голосіївському районі в Голосіївському парку ім. Рильського;
• в Дарницькому районі в парку Таращанець;
• в Деснянському районі на проспекті Ватутіна, в парку Борців за свободу та Незалежність України, в парку Деснянському, в парку Молодіжному;
• в Дніпровському районі в парку Перемога;
• в Оболонському районі у сквері на вул. Вишгородську та на проспекті Рокосовського;
• в Печерському районі – Міський сад,
• в Подільському районі – схил біля пам’ятника Магдебурзькому праву, парк Березовий гай;
• в Святошинському районі – парк Потапова та парк Інтернаціональний;
• у Солом’янському районі – парк Відрадний та парк Супутник;
• у Шевченківському районі – парк Володимирська гірка.
Нагадаємо, що упродовж місячника триватиме щорічний міський конкурс «Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». 23 вересня відбулося перше засідання штабу конкурсної комісії, яку, згідно з розпорядженням, очолив заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.
«Місячник з благоустрою міста тільки-но розпочався, та комісія вже встигла провести об’їзд Солом’янського та Святошинського районів. Чесно кажучи, Київ вже чистіший, ніж був кілька днів тому, але попереду нас чекає ще багато запланованої роботи щодо покращення естетичного вигляду міста», – зауважив Олександр Мазурчак.
Начальник Головного управління з благоустрою Сергій Рюмшин своєю чергою пообіцяв: «Найгарніший район міста отримає грамоту. Більш того, ми звернемося до столичної влади з проханням відродити давню традицію та дарувати переможцям конкурсу комунальну техніку, яка в майбутньому сприятиме покращенню благоустрою району».