Сполучені Штати Америки не фінансуватимуть підтримку української газотранспортної системи.
Як передав кореспондент ГолосUA, про це сьогодні у ході міжнародної конференції, заявив посол США в Україні Вільям Тейлор.
«США не передбачає фінансової підтримки української ГТС», — повідомив він.
Вільям Тейлор також наголосив, що Сполучені Штати Америки готові поділитися з Україною досвідом з модернізації газотранспортної системи. «Сполучені Штати беруть участь у конференції щодо модернізації української ГТС. США зацікавлені в тому, щоб українська ГТС була ефективною і продуктивною, і ми активно братимемо участь у дискусіях. Наш виробничий досвід — значний, ми знаємо, як опікуватися газотранспортною системою, тому ми радо передамо Україні цей досвід», — сказав він.