За повідомленням капітана судна «Atlantic Project» Сергія Корчинського, зараз судно закінчує прийом палива і питної води, після чого вирушить у порт Фуджарах (ОАЕ).
Про це повідомили у прес-службі Мінтрансу.
Нагадаємо, 26 березня судно типу ро-ро «Atlantic Project» (дедвейт 17 тисяч 850 тонн, прапор Кіпр, оператор судна Lumar Shipping & Chartering S.A., Іспанія) підійшло до порту Кочин (Індія) для бункерування і заправки паливом. Проте капітан порту не дав дозволу ні на захід «Atlantic Project», ні його бункерування. Досі не вирішене питання щодо надання медичної допомоги трьом членам екіпажу, які її потребують.
2 квітня Міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко звернувся до Міністерства водного транспорту Республіки Індії з офіційним листом щодо урегулювання ситуації навколо судна «Atlantic Project», на борту якого перебуває 21 член екіпажу – всі громадяни України.