Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко не допустить приватизації української газотранспортної системи.
Про це йдеться в заяві Тимошенко, повідомили ГолосUA у прес-службі уряду.
"Де б я не була — при владі чи в опозиції — я ніколи у житті не допущу приватизації нашої газотранспортної системи, створення будь-яких міжнародних консорціумів, будь-яких зазіхань інших держав на нашу газотранспортну систему, тому що це — наш національний скарб, який завжди мусить залишатися державною власністю України", — заявила вона.
"Всі політичні інсинуації на тему, що Україна може втратити державну власність на свою газотранспортну систему — лише інсинуації, які можуть пояснюватися тільки виборчою компанією президента України", — наголосила Ю. Тимошенко.