ГолосUA
16:32 16/11/2009

Тимошенко газову трубу не віддасть

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко не допустить приватизації української газотранспортної системи.

Про це йдеться в заяві Тимошенко, повідомили ГолосUA у прес-службі уряду.

"Де б я не була — при владі чи в опозиції — я ніколи у житті не допущу приватизації нашої газотранспортної системи, створення будь-яких міжнародних консорціумів, будь-яких зазіхань інших держав на нашу газотранспортну систему, тому що це — наш національний скарб, який завжди мусить залишатися державною власністю України", — заявила вона.

"Всі політичні інсинуації на тему, що Україна може втратити державну власність на свою газотранспортну систему — лише інсинуації, які можуть пояснюватися тільки виборчою компанією президента України", — наголосила Ю. Тимошенко.

 

Читайте также по теме