Європейські видання продовжують висвітлювати наслідки «газової баталії» між Москвою та Києвом, й чимало оглядачів переконані, що це ще «не кінець війни, а лише перемир’я». />
Як передало радіо «Свобода» чимало газет вказують на новий спалах взаємних політичних обвинувачень в Києві.
Так, австрійська «Дер Штандард» переконана, що чи не єдиним переможцем у цій «газовій битві» вийшла український прем’єр Юлія Тимошенко, яка крокує «у Президенти України через газові переговори». «Дер Штандард» наголошує, що «Тимошенко намагається «наколотити» якомога більшого політичного капіталу зі свого успіху в переговорах». І тут, на думку австрійського видання, Тимошенко лідирує в неоголошеній ще офіційно українській президентській гонці, бо і Янукович, і, тим більше, Ющенко відстають від неї.
«Москоу Таймс» перекликається з деякими виданнями у Європі, коли пише, що у цій «газовій сварі» «перемогла Тимошенко, а програли – Ющенко, Путін і «Газпром». Втрати, яких зазнав газовий монополіст під час конфлікту можна розглядати як своєрідний внесок у фонд президентської кампанії Юлії Тимошенко», – наголошено в публікації. «Москоу Таймс» також не виключає, що ціна Кремля «за перемогу над Ющенком може бути занадто високою», бо сьогодні вже видно, що у Європі схильні вважати весь цей газовий підступ справою рук лише Москви. Автор статті Юлія Латиніна в «Москоу Таймс» продовжує: «можна з певністю стверджувати, що ЄС вважає Росію ненадійним постачальником газу та багато європейських політиків зараз ставлять собі запитання: «Сьогодні Кремль намагається повалити Ющенка – а що, як завтра він скористається тією самою енергетичною зброєю щоб скинути німецького канцлера Анґелу Меркель чи французького президента Саркозі?»
Німецька «Ді Вельт» закликає Європу устами керівника німецької компанії «Рурґаз» допомогти Україні, бо на думку цього ж Бернгарда Ройтерсберґа, «слабкість України» може стати причиною нових негараздів з постачанням газу. Глава «Рурґазу» заявив, що компанія готова до судового позову на російський «Газпром» із причин великих збитків під час цієї «газової війни».