Мер Києва Леонід Черновецький заявив, що Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відвідувала церкву «Посольство Боже». />
Про це мер сьогодні заявив журналістам, повідомили «Українські новини».
«Вона (Тимошенко) буває й у католицьких церквах, у протестантських церквах, вона молилася й у мого духовного наставника Сандея (пастора «Посольства Божого» Аделаджи) у церкві. Це факт. І вона від цього ніколи не відмовляється», — наголосив Черновецький.
Також він вважає Тимошенко дуже віруючою, православною людиною, а всі її слова такими, що потрапляють прямо в серце людям.