ГолосUA
13:42 26/03/2009

Тимошенко молилася в «Посольстві божому» разом з Черновецьким

Мер Києва Леонід Черновецький заявив, що Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відвідувала церкву «Посольство Боже». />  

Про це мер сьогодні заявив журналістам, повідомили «Українські новини».

«Вона (Тимошенко) буває й у католицьких церквах, у протестантських церквах, вона молилася й у мого духовного наставника Сандея (пастора «Посольства Божого» Аделаджи) у церкві. Це факт. І вона від цього ніколи не відмовляється», — наголосив Черновецький.

Також він вважає Тимошенко дуже віруючою, православною людиною, а всі її слова такими, що потрапляють прямо в серце людям.

 

Читайте также по теме