Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко провела зустріч з Президентом Литовської Республіки Далією Грібаускайтею.
Зустріч відбулася у форматі тет-а-тет, повідомили у прес-службі уряду.
На початку зустрічі Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зазначила, що для неї надзвичайно приємно спілкуватися з такою сильною та незалежною жінкою політиком. «Я переконана, що все у Вас вийде», — підкреслила Юлія Тимошенко.
У свою чергу Президент Литви Далія Грібаускайте зазначила, що її надзвичайно вразив той факт, що лист-запрошення відвідати Україну був написаний Юлією Тимошенко власноруч. Вона висловила переконання, що незалежно від того, як складеться політична ситуація в Україні після виборів, Україна та Литва продовжать конструктивну співпрацю.