ГолосUA
08:52 11/02/2010

Три області України сидять без світла

Станом на 07:00 11 лютого внаслідок ускладнення погодних умов і через спрацювання автоматичних систем захисту ліній електропередач знеструмлені сім населених пунктів у трьох областях України.

Про це ГолосUA повідомили у прес-службі Міністерства з питань надзвичайний ситуацій.

Так, знеструмленими залишаються населені пункти в Херсонській, Миколаївській і Дніпропетровській областях. Електрику відновлюють бригади обленерго.

 

Читайте также по теме