Станом на 07:00 11 лютого внаслідок ускладнення погодних умов і через спрацювання автоматичних систем захисту ліній електропередач знеструмлені сім населених пунктів у трьох областях України.
Про це ГолосUA повідомили у прес-службі Міністерства з питань надзвичайний ситуацій.
Так, знеструмленими залишаються населені пункти в Херсонській, Миколаївській і Дніпропетровській областях. Електрику відновлюють бригади обленерго.