ГолосUA
07:41 25/03/2010

У Донецькій області загинув гірник

У м. Кіровському Донецької обл. на шахті "Комсомолець Донбасу" загинув гірник.

Про це повідомила прес-служба Держгірпромнагляду області. />  

У південному вентиляційному штреку пласта L6 при проведенні кріпильних робіт сталося обвалення порід покрівлі. У результаті цього прохідник отримав смертельні травми і помер на місці. За фактом загибелі проводиться розслідування.

 

 

Читайте также по теме