ГолосUA
12:17 10/10/2010

У Харкові відкрили

На алеї в саду ім. Шевченка відбулося відкриття пам'ятного знака «50-а паралель».

Про це повідомили у прес-службі Харківської міськради.

20 табличок з бронзи та міді витягнулися вздовж алеї в переривчасту лінію. У центрі встановлено коло діаметром 2 метри із зображенням земної кулі.

Символічну стрічку перерізали в.о. Харківського міського голови, секретар міськради Геннадій Кернес та ініціатор ідеї, депутат міської ради Габріель Михайлов.

«Я впевнений, що «50-а паралель» стане знаковим місцем для харків'ян — як Дзеркальний струмінь, як сам сад Шевченка, як фонтани біля оперного театру, як ті набережні, які ми відроджуємо, — звернувся Геннадій Кернес до учасників урочистого заходу. — Думаю, це бронзове коло стане для багатьох щасливим».

Автор пам'ятного знака — Сергій Фомічев.

 

Читайте также по теме