size="4">У Києві вкотре подорожчав хліб. Тепер батон "Нива" коштує 3,10 гривень, в упаковці — 3,40 гривень, нарізка — 3,50 гривень.
size="4">"Батон не належить до соціальних сортів хліба, ціни на які регулюються. До складу соціального хліба входять тільки вода, борошно та сіль, в батон додаються маргарин і рослинне масло. Тому ми мали право підняти на нього ціну", — пояснили в прес-службі "Київхліба".
Крім того, на підприємстві зазначили, що протягом року підвищувалася ціна на борошно, а з 1 листопада на підприємстві підвищили зарплату співробітникам на 15%.
За матеріалами: Сегодня
size="4">
Читайте также по теме