ГолосUA
09:00 11/11/2010

У Києві підняли ціну на батон

 

size="4">У Києві вкотре подорожчав хліб. Тепер батон "Нива" коштує 3,10 гривень, в упаковці — 3,40 гривень, нарізка — 3,50 гривень.

 

size="4">"Батон не належить до соціальних сортів хліба, ціни на які регулюються. До складу соціального хліба входять тільки вода, борошно та сіль, в батон додаються маргарин і рослинне масло. Тому ми мали право підняти на нього ціну", — пояснили в прес-службі "Київхліба".

Крім того, на підприємстві зазначили, що протягом року підвищувалася ціна на борошно, а з 1 листопада на підприємстві підвищили зарплату співробітникам на 15%.

За матеріалами: Сегодня

 

size="4"> 

Читайте также по теме