У 2010 році було введено в експлуатацію 6 житлових будинків, фінансування яких здійснювалось у тому числі і за рахунок міського бюджету.
Про це голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов повідомив на розширеному засіданні Колегії КМДА, передали у прес-службі відомства.
За його словами, всього за минулий рік збудовано 757 квартир, з них 409 – за програмами зведення доступного житла («50х50», «70х30», «50х30х20»). У 2010 році новосілля святкували на вул. Вишгородській, Поліській, Алма-Атинській, Сирецькій та на вулиці Тухачевського. За кілька наступних років, як наголосив посадовець, ще тисячі киян отримають ордери на квартири.
О. Попов також підкреслив, що протягом минулого року в столиці збудували 1 млн. 12 тис. квадратних метрів житла, що на 7% більше, ніж у 2009 році.
Він зазначив, що такі показники свідчать про поступовий вихід з кризи будівельної галузі міста.
«Останні кілька років Київ розвивався без чітко визначених стратегічних пріоритетів, забудова відбувалась хаотично без комплексного підходу. У занепаді була медична галузь. На територіях нових великих житлових масивів були відсутні об’єкти соціальної інфраструктури. Було призупинено більшість будівельних робіт, Київ почав перетворюватись на «місто довгобудів». На кінець 2010 року ми зупинили негативні тенденції розвитку столиці та взяли курс на гармонійний розвиток міста», – підкреслив голова КМДА.
Так, за його словами, минулого року запрацювали важливі об’єкти соціальної сфери. Зокрема, введено в експлуатацію Центр із застосування ПЕТ-технології для раннього виявлення онкологічних захворювань, а на базі «ОХМАТДИТу» відкрився перший у державі дитячий центр токсикології, інтенсивної та еферентної терапії. Він має найкращу в країні лікувально-діагностичну базу. До нового 2010-2011 навчального року була завершена реконструкція з добудовою школи №47 на вул. Патріса Лумумби у Печерському районі.
Загалом, зауважив О. Попов, у 2010 році в місті було створено 8650 учнівських місць, 320 лікарняних ліжок (з них 85 – за рахунок державного бюджету). Також, як наголосив він, було відкрито ряд амбулаторно-поліклінічних закладів, що дало змогу забезпечити 1302 відвідування за зміну.