ГолосUA
07:31 26/08/2009

У Києві з 31 серпня подорожчає хліб

Один з найбільших київських виробників хліба й хлібобулочних виробів компанії «Київхліб» має намір підвищити ціни на масові сорти хліба на 5% з 31 серпня.

Про це повідомила прес-служба компанії.

З 31 серпня планується 5% підвищення цін на масові сорти хліба всіма підприємствами компанії.

Як повідомлялося, 2008 рік «Київхліб» закінчив із збитками 14,634 млн. гривень, збільшивши чистий дохід на 31,8%, або на 223,418 млн. гривень до 926,828 млн. гривень порівняно з 2007 роком.

23,956% акцій ВАТ «Київхліб» належить ЗАТ «Фінінвестгруп» (Київ), 17,2% — ЗАТ «Хліб Києва» (Київ), 24,227% — ТОВ «Гарон» (Київ), 11,122% — ТОВ «Промінвест-технологія» (Київ), 16,748% — фізособі Віталію Єфросініну.

За матеріалами: Українські новини

 

Читайте также по теме