ГолосUA
10:38 27/01/2010

У Львові сьогодні вночі горіла шахта

У понеділок, 25 січня о 23.36 в м. Червоноград на шахті «Червоноградська» Державного підприємства «Львіввугілля» виникло горіння дерев’яних стійок в скіповому підйомі на площі 1 м2.

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації.

Пожежу ліквідовували 20 осіб та 5 од. техніки до 00.10 26 січня. Пожежні підрозділи Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України у Львівський області на пожежу не викликались. Загиблих та травмованих немає.

На момент пожежі в шахті перебувало 88 осіб, яких на поверхню не виводили. Попередня причина пожежі – розведення вогню з метою розігріву породи, яка примерзла до бункера.

За матеріалами: «Gal.info»

 

Читайте также по теме