ГолосUA
14:34 10/02/2009

У МОЗ вважають, що Черновецький сіє хаос

Міністерство охорони здоров’я негативно оцінює постанову Київської міської державної адміністрації про введення оплати за надання медичної допомоги в місті Києві.

Про це, як повідомив кореспондент ГолосUA, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Володимир Юрченко.

Урядовець зазначив, що ця постанова також порушує багато законів чинної Конституції України.

“Немає законодавчого права взяти з вас, з мене плату за медичну послуги. Розумієте, якщо це в кожному місці зробити, ми будемо в хаосі і при тому порушуємо дуже багато різних законів, починаючи від 49 статті Конституції України” — вважає заступник міністра охорони здоров’я.

 

Читайте также по теме