07:41 20/11/2008

Українська збірна з футболу перемогла Норвегію

Українська збірна з футболу провела останню гру цього року, в якій перемогла Норвегію з рахунком 1:0.

Як передав кореспондент ГолосUA, у товариському поєдинку підопічні Олексія Михайличенка приймали національну команду Норвегії. Долю цієї зустрічі вирішив єдиний м’яч, котрий на 26 хвилині з пенальті забив Андрій Селезньов — це перший його гол у складі збірної.

Наставник української команди не викликав на гру легіонерів Шевченка, Вороніна та Тимощука, тим самим він дав шанс дебютантам. Ще з перших хвилин на полі з’явився воротар «Динамо» Станіслав Богуш та напівзахисники «Металіста» Віталій Слюсар і Сергій Валяєв. У другому таймі на поле вийшли захисник «Ворскли» Олег Красноперов та серб Марко Девич.

Україна грала у складі: Богуш, Мандзюк, Русол (Чигринський, 46), Кучер (Красноперов, 58), Шевчук, Валяев, Слюсар (Гай, 69), Назаренко (Алієв, 46), Кравченко, Гоменюк (Девич, 46), Селезньов (Мілевский, 46).