ГолосUA
09:50 10/12/2008

Українські випускники здаватимуть іноземну мову

У 2009 році у рамках зовнішнього незалежного тестування випускники здаватимуть також іноземну мову. Про це повідомив начальник відділу департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко. Таким чином, випускники обиратимуть із англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Серед інших нововведень чергової вступної кампанії — запровадження профільного предмету, яке передбачатиме відповідну шкалу оцінювання для обраної дисципліни.

Микола Фоменко також зазначив, що в 2009 році перелік запропонованих до здачі предметів зменшився з 11 до 8 — відповідно зі списку було виключено всесвітню історію, основи економіки та правознавство.

 

Читайте также по теме