ГолосUA
14:38 25/01/2009

Українці почали економити електроенергію

Споживання електроенергії в Україні в грудні 2008 р. зменшилося в порівнянні із груднем 2007 р. на 2 млрд 287,5 млн кВт.г (або на 12,3%) і склало 16 млрд 263 млн кВт.г. />  

Про це повідомив Український бізнес портал з посиланням на Мінпаливенерго.
 

Споживання електроенергії галузями національної економіки і населенням у грудні 2008 р. становило 11 млрд 944,3 млн кВт.г, що на 2 млрд 121,1 млн кВт.г (або 15,1%) менше від аналогічного показника 2007 р. Протягом 2008 р. споживання електроенергії склало 185 млрд 150,7 млн кВт.г, що на 993,1 млн кВт.г (або 0,5%) менше, ніж в 2007 р. Споживання електроенергії галузями національної економіки і населенням протягом 12 місяців 2008 р. склало 147 млрд 706,6 млн кВт.г, що на 821,8 млн кВт.г (або на 0,6%) менше від аналогічного показника 2007 р. Це відбулося, переважно, за рахунок зменшення обсягу споживання електричної енергії металургійною (на 8,7%), хімічною і нафтохімічною промисловостями (на 10,7%).

 

Читайте также по теме