ГолосUA
10:09 21/10/2009

Уряд ухвалив концепцію модернізації ГТС

Кабінет міністрів України прийняв концепцію модернізації газотранспортної системи України.

Про це сьогодні журналістам розказав міністр палива та енергетики Юрій Продан.

«Прийнято концепцію, де розробляються напрямки інвестиційної діяльності, характеризується сучасний стан ГТС і напрямки її інвестиційної діяльності: це модернізація лінійної частини, модернізація компресорних станцій, газовимірювальних та газорозподільчих станцій… Загальна концепція оцінюється вкладенням коштів у розмірі 2,57 млрд грн», — заявив міністр.

При цьому він зазначив, що модернізація буде здійснюватися «переважно власними коштом «Нафтогазу». Також, за словами Ю. Продана планується залучати кредити ЄБРР та СБ під окремі проекти модернізації.

«Планується, що модернізація дозволить заощадити до 30% витрат газу на технічні потреби», — повідомив Ю. Продан.

А. Береза.

 

Читайте также по теме