Ціни на цукор підвищувати не будуть.
Про це заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк після засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA
“Міністерство аграрної політики не прогнозує підвищення цін на цукор”,- запевни він.
Водночас міністр додав, що за прогнозами Мінаграрної політики, на завершення 2010 початку 2011 року спостерігатиметься зниження цін на цукор.
О. Каретнікова />