МОН затвердило нову концепцію підготовки магістрів. Термін навчання для них зросте до двох років.
Освітні програми підготовки магістрів будуть поділені на дослідницькі, що передбачають поглиблення досліджень в одній з наукових галузей; професійні, що передбачають розвиток професійних та формування управлінських компетенцій у певній галузі професійної діяльності; кар’єрні, що передбачають вдосконалення (просування) здобутих теоретичних знань і практичного досвіду для кар’єрного зростання та підготовки до здійснення управлінської діяльності. />
Концепцією передбачено поступове збільшення терміну навчання на магістерських програмах до півтора-двох років.