ГолосUA
17:29 15/02/2010

Відтепер магістри вчитимуться 2 роки

МОН затвердило нову концепцію підготовки магістрів. Термін навчання для них зросте до двох років.

Освітні програми підготовки магістрів будуть поділені на дослідницькі, що передбачають поглиблення досліджень в одній з наукових галузей; професійні, що передбачають розвиток професійних та формування управлінських компетенцій у певній галузі професійної діяльності; кар’єрні, що передбачають вдосконалення (просування) здобутих теоретичних знань і практичного досвіду для кар’єрного зростання та підготовки до здійснення управлінської діяльності. />  

Концепцією передбачено поступове збільшення терміну навчання на магістерських програмах до півтора-двох років.

 

Читайте также по теме