Наступного 2011 року Вінниччина планує збільшити посівні площі під гречку у 2 рази або на 15,1 тис. га, що становитиме порівняно з 2010 роком – до 30 тис.га.
Про це повідомили в головному управління з питань внутрішньої політики у справах масової інформації та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації, передав кореспондент ГолосUA.
«Керівництво області поставило завдання збільшити посівні площі під дану зернову культуру до 30 тис. га»,- йдеться в повідомленні.
2010 року з майже 12 тис. га. (у 1,5 рази менше, ніж торік) область зібрала 14 тис. тонн гречаного зерна.
С.Вітковська