ГолосUA
06:04 22/10/2010

Влада погодилася на приватизацію «Укртелекому» лише тоді, коли була впевнена у політичній ситуації — Чечетов

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">Українська влада пішла на приватизацію компанії «Укртелеком» лише після того, як їй вдалося стабілізувати політичну ситуацію в країні.

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">Таку думку висловив колишній голова Фонду державного майна Михайло Чечетов в ексклюзивному коментарі журналісту ГолосUA.

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">За його словами, приватизація державної компанії матиме позитивний ефект лише у ситуації політичної стабільності в країні та коли залучені у результаті цього процесу кошти не підуть на «проїдання».

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">«Гроші від приватизації підуть на наступний рік, на завтрашній день для розвитку економіки на різні проекти. Це говорить про те, що уряд думає про те, що буде завтра, а не проїдає гроші, отримані від приватизації стратегічних унікальних об'єктів», — зазначив політик.

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">Щодо умов конкурсу, то, як відзначив Михайло Чечетов, вони прописані так, що всі будуть рівними: і росіяни, і представники Західної Європи, і національні інвестори. За його слова, преференції нікому не прописані, виграє найсильніший. «Але умови такі, що слабких і несерйозних покупців не буде. Це будуть дійсно серйозні структури, які, прийшовши в «Укртелеком», дійсно створять йому перспективи розвитку», — наголосив народний депутат.

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">Нагадаємо, компанія «Укртелеком» є монополістом на ринку місцевого телефонного та мобільного зв’язку, та лідером серед інтернет-провайдерів. «Укртелеком» є співзасновником низки спільних підприємств, які функціонують на українському ринку телекомунікацій: «Інфоком», «Утел», «Елсаком Україна», «Телесистеми України» та «Телекомінвест».

/>

face="Times New Roman, serif">
size="2">13 жовтня поточного року Фонд державного майна України оголосив конкурс з продажу 92,791% ВАТ «Укртелеком». Пакет пропонується за початковою ціною 10,5 млрд грн, що в 2,4 разу перевищує номінальну вартість. 

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">О. Проценко

Читайте также по теме