Анна Штепура
13:35 11/11/2010

Всеукраїнська екологічна ліга вимагає не допустити розгляду законопроекту “Про удосконалення дозвільної системи”

 

size="4">Уряд повинен не допустити до розгляду Верховною Радою зміни до законопроекту “Про удосконалення дозвільної системи”, які ліквідують державну екологічну експертизу.

 

size="4">Про це заявила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко сьогодні на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

 

size="4">Вона зазначила, що екологи написали керівництву держави відкритого листа, в якому йдеться про неможливість прийняття змін до законопроекту і “утворення нової корупційної схеми на зразок відомих тендерних структур”.

 

size="4">Всеукраїнська екологічна ліга розродила і готова надати першим особам держави експертну оцінку документа, здійснену відомими в Україні та світі науковцями”, — наголосила експерт, додавши, що Всеукраїнська екологічна ліга звернулась до Кабінету Міністрів України з “нагальною вимогою відхилити цей законопроект і не допустити його внесення і розгляду у парламенті”.

 

size="4">Т. Тимочко зауважила, що послаблення законодавчого тиску на забруднювачів в Україні, “неможливість контролю за їх діяльністю призведуть до техногенних катастроф”.

 

size="4">Нагадаємо, що Міністерство регіонального розвитку і будівництва за дорученням уряду розробило законопроект про дозвільну систему в будівництві, який до 15 листопада має бути внесений на затвердження до Кабінету Міністрів.

 

size="4">З ухваленням цього документу кількість дозвільних процедур для інвесторів скоротиться з 90 до 25, а часові терміни отримання цієї документації — з 400-450 до 60 днів.
face="Times New Roman, serif">
size="4"> Також планується
color="#000000">
face="Times New Roman, serif">
size="4">запровадження в дозвільній системі у будівництві принципів мовчазної згоди, єдиного вікна та організаційної єдності.
face="Times New Roman, serif">
size="4">

 

size="4">У цьому законопроекті Міністерство вводить поняття декларативного принципу для початку будівництва і введення в експлуатацію. Разом з тим, об'єкти планується розділити на 5 категорій, залежно від ступеня складності і небезпеки їх будівництва.

Читайте также по теме