Мешканці Ялти обурені тим, що не на всіх виборчих ділянках організовані буфети.
Про це повідомлялося на нараді в Ялтинському міськвиконкомі 4 лютого.
Як наголошувалося на нараді, міська громадськість поскаржилася із цього приводу міському голові Ялти Сергію Брайко. Люди упевнені, що саме буфети «створять святковий настрій у виборців». «Адже вибори — це свято!», — заявили мешканці курортного міста.
Зі свого боку С.Брайко повідомив, що там, де можна було обладнати буфети, вони є, і запевнив, що влада Ялти тільки вітала їхню наявність на виборчих ділянках.
За матеріалами: «Новости Крыма»