ГолосUA
17:07 17/09/2010

Янукович сподівається повернутися на докризовий рівень товарообігу між Росією і Україною

Президент Віктор Янукович сподівається, що рівень товарообігу між Україною і Росією досягне докризового рівня до кінця 2011 року.

Про це він сказав під час наради з питань прикордонного співробітництва із Президентом Росії Дмитром Медведєвим, передала прес-служба глави української держави.

"Я думаю, упевнений, що цього року ми впритул наблизимося до докризового рівня, можливо, досягнемо", — сказав Янукович.

Президент України зазначив, що останні рішення керівництва двох країн позитивно відобразилися на можливостях участі представників бізнесу обох країн у проектах на території України й Росії.

У свою чергу Медведєв також висловив задоволення розвитком двостороннього співробітництва останнім часом.

Нагадаємо, що Міністерство економіки прогнозує подвоєння товарообігу з Росією з 25,8 млрд. доларів до 51,6 млрд. доларів у 2010 році.

Наприкінці липня прем’єр-міністр Росії Володимир Путін заявляв, що товарообіг між Україною й Росією вийшов на докризовий рівень.

В 2009 році товарообіг між Росією й Україною становив 25,8 млрд. доларів. />  

Читайте также по теме