Президент України Віктор Ющенко та прем’єр-міністр Юлія Тимошенко привітали православних та греко-католиків зі святом Різдва Христового.
Звертаючись до українського народу глава держави висловив упевненість, що “які б не були випробування,… поміж нами є любов, і таїнство, і свято”. “Ми – один народ. Як мандрівники у хурделиці, ми довго йшли до своєї зорі. Її народження, народження братньої любові є народженням Бога на холодних, зимових просторах. Тиха, лагідна любов один до одного, до спільної волі, до спільного дому, його основ, життя, його теплого світла і його дітей. Це – наші цінності. Проти мороку, темряви, зла, неправди і несвободи. Я вітаю вас, дорога і велика Українська родино, з веселими Різдвяними святами”, — йдеться у привітанні В. Ющенка. Глава держави побажав віруючим щастя та міцного здоров’я.
“Сердечно вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! Понад дві тисячі років тому у Віфлеємі народився маленький Ісус, який змінив світ. Господь прийшов на землю та дав нам надію, прощення і спасіння. Його Новий Заповіт став найтвердішим фундаментом, на якому побудована наша цивілізація. Він подарував нам головну заповідь: «Люби ближнього свого, як самого себе». Я мрію, щоб людство жило за цим правилом, знайомим нам з дитинства. Тільки любов і добро міняють життя на краще”, — переконана Ю. Тимошенко.
Глава уряду подякувала Богові за те, що упродовж складного, кризового року “ми вистояли, разом з вами долаючи всі труднощі і проблеми”. “Кожного року на Святий вечір над нами сходить зірка надії. Вона веде нас у майбутнє. Вірю у щасливу зорю, яка народжується сьогодні над Україною. Вірю у кожного з вас, мої дорогі! Ця віра у Бога, в Україну та в чесних людей допомагає всім нам іти вперед та перемагати. Я бажаю вам, щоб Господь відкрив та благословив всі ваші праведні шляхи. Щоб тепле, радісне свято Різдва було завжди з вами”, — сказала Ю. Тимошенко.
За матеріалами: прес-служба Президента , “Урядовий портал”