Президент України Віктор Ющенко виступає проти поділу повноважень мера Києва та голови Київської міської державної адміністрації.
Про це він повідомив сьогодні журналістам, передало агентство Українські новини.
"Я скептично до цього ставлюся. Я не підпишу закон, який би розділив ці повноваження", — сказав президент.
На думку Віктора Ющенка, такий поділ погано позначиться на ефективній роботі київської влади. У разі такого поділу основну частину повноважень голови Київміськадміністрації може взяти на себе Верховна Рада.
Президент також повідомив, що вивчає матеріали тимчасової слідчої комісії парламенту щодо діяльності мера Києва Леоніда Черновецького.