ГолосUA
11:35 06/01/2009

Захоплено базу сомалійських піратів

Бойовики з радикального ісламістського руху Аль Шабаб захопили та утримують в обороні базу піратів — місто Хобіо. Про це повідомив «Інтерфакс». />  

Поряд із Хобіо на даний момент утримується у піратському полоні судно «Фаїна» та супертанкер Sirius Star.
 

Тим часом для безпеки судноплавства, зокрема комерційного, до Аденської затоки увійшло об’єднання з трьох китайських кораблів. Це вперше за багато століть Китай спрямував свої кораблі за межі власних вод. Також їм на допомогу прийшли і три кораблі Саудівської Аравії.

 

Читайте также по теме