Солодке життя стало дорогим

size="2">
face="Times New Roman, serif">Солодко /> жити не
face="Times New Roman, serif">заборониш,
кажуть у народі… а в Україні, віднедавна
доречно перефразувати цей вислів на
"солодко жити не зможеш" — цукор подорожчав.
І не тільки… У січні в Україні різко
подорожчали основні продукти харчування.
Та все ж, найбільше зростання
цін зафіксоване по цукру. Сьогодні цей
продукт у столичних супермаркетах вже
коштує 9-11 гривень за кілограм. Лише за
минулий тиждень ціни на цукор зросли
на 10%. Таке стрімке подорожчання викликало
паніку серед населення та спекуляції
серед продавців. Отож любителям ласощів,
пиріжків, цукерок та тістечок доведеться
економити. Чиновники, як завжди
заспокоюють, мовляв причин для паніки
немає і ажіотаж довкола підвищення цін
— штучний. Однак легко говорити про
штучність паніки, от тільки ціни в
магазинах від того не менш реальні та
великі.

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">Цукрові
зловживання

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Стрімке
подорожчання цукру та чутки про подальше
зростання його вартості, призвели до
купівельного ажіотажу серед населення.
Налякані люди почали запасатися цукром,
а спритні продавці скористалися цим,
щоб отримати більше прибутку із «солодкої»
нестабільності. «Минулого місяця ми
провели більше двадцяти перевірок
гуртових та роздрібних продавців цукру,
— розповів заступник начальника Державної
інспекції з контролю за цінами у
Рівненській області Валерій Булавський,
– наклали санкцій на суму майже сорок
тисяч гривень і продовжуємо стежити за
ринком.»

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Валерій
Булавський вважає, що підвищення вартості
цукру відбувається через те, що не
face="Times New Roman, serif">сумлінні
підприємці намагаються отримати
незаконні прибутки. Хоча і є випадки,
коли подорожчання обґрунтоване,
наприклад, коли товар завозиться з інших
областей і ціну на нього піднімає
виробник. Однак, величина штрафів
показує, що більшість регіональних
продавців таки порушують закон, який
забороняє спекуляції на товарах першої
потреби.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Серед
методів, які дозволяють продавцям
збагатитися на
face="Times New Roman, serif">підігрітому
попиті, є цілком дозволені, однак не
надто чесні рекламні маніпуляції. Так,
киянка пані Лілія розповіла, як минулого
тижня вона стикнулася із проявом
комерційної винахідливості в одному
із супермаркетів столиці. «Цукор,
розфасований в кульки, продавали за
ціною близько восьми гривень, — розповідає
жінка. – Дешевше, ніж за десять тоді уже
його не було, тож бажаючих купити за
старими цінами було багато. Я теж хотіла
взяти про запас, однак поки чекала сина,
придивилася до цінника і зрозуміла, що
це обман, оскільки в пакетах було лише
по 800 грамів цукру. Ціна вказувалася
великим шрифтом, а примітка про те, що
в пакеті немає кілограма, писалася
маленькими буквами в кутку цінника.»

 

 

face="Times New Roman, serif">
size="2">Чому
він дорожчає?

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Більшість
експертів запевняє, що об’єктивних
причин для подорожчання цукру у
майбутньому немає, однак прогнозувати
подальший розвиток подій з цінами мало
хто наважується. Прем’єр-міністр Юлія
Тимошенко підстав для подорожчання
солодкого товару теж не бачить. Керівник
уряду заявила, що збільшення ціни на
цукор є спланованою акцією монополістів
та PR-технологів. Вона переконана, що
подорожчання продуктів харчування
потрібне було для того, щоб дискредитувати
уряд в очах виборців перед другим туром
президентських виборів. Юлія Тимошенко
запевнила, що після виборів ціни на
цукор повернуться на колишній рівень.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Більш
песимістичний прогноз розвитку подій
опублікований на електронній сторінці
Національної асоціації цукровиків
України
face="Times New Roman, serif">.
Керівник консалтингової компанії «ААА»
Сергій Наливка стверджує, що через
дефіцит українського цукру ціни можуть
піднятися в лютому-березні — до 15 гривень
за кілограм. Якщо уряд не забезпечить
у найближчі місяць-два ввезення хоча б
100 тисяч тонн імпортного цукру, то може
йтися за розподіл цукру за картками. «У
2009-му Кабмін пізно, лише в листопаді,
розподілив квоти на імпорт 260 тисяч тонн
сирцю, які могли б майже повністю
перекрити дефіцит в 300 тис. тонн. У
результаті на кінець грудня завезено
всього біля 80 тис. тонн, з них розмитнені
51 тис. тонн це і привело до підвищення
цін. Український цукор кінчиться в
травні, до цього часу необхідно розподілити
квоти на 2010 рік і хоч щось завезти», —
заявив С.Наливка.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Водночас,
г
face="Times New Roman, serif">олова
асоціації «Укрцукор» Микола Ярчук
заявив, що дефіциту цукру не буде, хоча
минулого року його в Україні і вироблено
менше за необхідне на 250—300 тис. тонн,
тому що до травня обов’язково надійде
імпорт. Але ціни будуть на рівні світових.
Він переконаний, що всі ціни, вищі за
дев’ять гривень, — це спекуляція на
панічних настроях населення.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Треба
зауважити, що Україна не
face="Times New Roman, serif">єдина,
країна де дорожчає цукор. За повідомленням
агенції «Bloomberg» серпневі (2010 р.) цукрові
ф’ючерси можуть злетіти вгору на 39% через
глобальний дефіцит цукру. Тим самим
може бути досягнуто найвищої ціни на
цукор за останні 30 років. Таке зростання
вважається цілком можливим, оскільки
цінова еластичність попиту на цукор є
значно нижчою, ніж цінова еластичність
пропозиції. Крім того, багато країн —
серед яких Індія, Китай, Єгипет, Пакистан,
Росія, Індонезія — планують закупити
великі обсяги цукру з метою стримування
цін на своїх внутрішніх ринках.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Проте,
як вважають інші експерти, місяцем
раніше (липень 2010 року) можливе навіть
зниження цін на цукор-сирець через
надходження бразильського врожаю. Але
загальна тенденція на суттєве підвищення
цін збережеться. Генеральний директор
компанії
face="Times New Roman, serif">«Bunge
Ltd.» Альберто Вайссер прогнозує, що
світові ціни на цукор будуть високими
до кінця 2010 р. В той же час вони
знижуватимуться і до початку 2011 р.
вартість сирцю може зменшитися. Підтримку
ринку надаватиме висока конкуренція
за бразильську продукцію на фоні дефіциту
цукру в світі.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Тим
часом, до зваженої позиції щодо можливого
дефіциту цукру та цінової динаміки
закликають експерти Української аграрної
конфедерації. Станом на 1 січня 2010 року
залишки цукру в Україні становили 1270
тис. тонн, що на 20%, або 315 тис. тонн менше
відповідного показника 2009 року, стверджує
заступник генерального директора
конфедерації Олександр Ярославський.
За його словами, зміни в обсягах миттєво
знайшли відображення у ціновій
кон’юнктурі. Станом на 20 січня поточного
року ціни на цукор сягали у супермаркетах
10,5 грн/кг, а у магазинах лінійної
роздрібної торгівлі — перевалили за 11
грн/кг. За прогнозами Української
аграрної конфедерації, ціновий пік
очікується у березні-квітні поточного
року.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Така
ситуація є сприятливою для виробників
цукрового буряку та надає їм шансів
збільшити власні доходи у 2010 році за
рахунок активізації вирощування
face="Times New Roman, serif">цієї
культури. За оцінками експертів, виробнича
рентабельність виробництва солодкого
кореню у 2009 році становила близько 25%.
За даними Мінагрополітики, у 2010 році
планується засіяти 360 тис. га, але, з
урахуванням можливого перегляду
структури ярого клину, площі посіву
цукрового буряку може бути збільшено
до 410-440 тис. га.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Уже
згадуваний голова правління асоціації
«Укрцукор»
face="Times New Roman, serif">
Микола Ярчук зазначає, що паніка, що
охопила останнім часом вітчизняний
ринок цукру, викликана штучно, спеціально
для того, щоб підняти ціни на внутрішньому
ринку. Він повідомив, що за останній
місяць цього року оптова ціна на цукор
збільшилась, у середньому на 2 тис грн
за тонну. Експерт зазначив, що на
внутрішньому ринку станом на 1 січня
2010 року запаси цукру становлять 1,3 млн
тонн і це за середньомісячного внутрішнього
споживання приблизно 130 тис. тонн. Такої
ж думки дотримується і економіст Олег
Соскін. «Тому що для кланів головне — це
отримання надприбутку. Тому їм абсолютно
байдуже, як будуть почуватися пересічні
громадяни. Оптові ціни за кілограм цукру
на світових ринках становлять 80
американських центів. Отже, оптовий
продаж цукру не повинен коштувати більш
ніж 6,50 грн. Ну, нехай ще буде надбавка і
все інше, нехай 7-8 гривень. Але ж не 12
гривень!»,- зазначив експерт.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">За
його даними,
face="Times New Roman, serif">
в Україну не була завезена цукрова
тростина, і заводам, які її переробляють
не дали її купити і виробити з неї
дешевий цукор. «Таким чином, вважає
економіст, до цього причетні цукрові
королі».

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Тим
часом, двом українським компаніям
вдалося одержати ліцензії на імпорт
цукру-сирцю в рамках квоти СОТ, але
цукор, одержаний з
face="Times New Roman, serif">нього,
не здешевить продукцію на внутрішньому
ринку, — переконаний президент Української
аграрної конфедерації Леонід Козаченко.
«Цукор, одержаний з цукру-сирцю, не
здешевить продукцію на внутрішньому
ринку. Вартість імпортного цукру
корегується з внутрішньою ціною й
імпортний цукор не призведе до зниження
цін, а просто не допустить їх підвищення.»
— зазначив він.

 

size="2">
face="Times New Roman, serif">Антимонопольний
комітет уже порушив розслідування за
фактом несанкціонованого підвищення
цін і
face="Times New Roman, serif">
face="Times New Roman, serif">має
інформацію про те, хто саме причетний
до різкого підвищення цукру на ринку,
але імена суб’єктів господарювання
обіцяє оприлюднити лише після завершення
розслідування. За словами виконуючого
обов’язки голови комітету Олександра
Мельниченка, суб’єкти господарювання
в цукровій галузі скористалися ситуацією,
що склалася на ринку і в українському
політикумі. Він також повідомив, що
Антимонопольний комітет звернувся до
правоохоронних органів, які мають
висловити свою версію того, що відбувається
на ринку цукру. «Штрафи — це не мета
Антимонопольного комітету, а засіб
наведення порядку і тому ми діятимемо
і в цій площині», — запевнив О.Мельниченко.

color="#000000">

 

size="2">
color="#000000">
face="Times New Roman, serif">Є
зв’язок підвищення цін на цукор в Україні
із вступом до СОТ. Хоча у цьому році
Україна достатньо ще не відчула вплив
такого кроку на цукрову галузь. Але те,
що цінові показники світу внесли корекцію
у наші — це однозначно. І це тільки
початок. Експерти попереджають, що коли
стабілізується світовий баланс – ми
опинимося перед вимогою закрити принаймні
10-15 заводів у зв’язку з тим, що буде
підтримуватися ввезення цукру за кордону
і відбудеться скорочення посів цукрових
буряків на 70 тисяч гектарів. А це значає,
що Україна не була готова до роботи в
умовах СОТ, адже у нас не врегульована
ні нормативна база, ні правила поведінки:
як своїх, так і закордонних виробників.

 

Читайте также по теме