День святого Валентина «по-черновецьки» вирішили відсвяткувати деякі кияни, а саме нагадати міському голові, що не всі задоволені станом речей в столиці.
Акція громадської ініціативи "Київ — наш" проти дій міської влади розпочалася з встановлення перед мерією колонок.
Служба охорона КМДА та бійці спецзагону «Беркут» були готові захищати «вотчину» меру від будь-яких провокацій.
Полотна з гаслами учасники акції розфарбовували прямо під вікнами Київської міської державної адміністрації. />
В цей час перед мерією почали збирати кияни, серед яких було досить багато «улюблених бабусь».
Розпочалась акція з театралізованого дійства про наповнення бюджету столиці.
«Бюджет наповнюється підняттям цін на проїзд у громадському транспорті, введеням платної медицини і наполегливими намаганнями підняти вартість послуг ЖКГ» — учасник акції
А потім гроші раптово зникають зникають.
«Піднімаючи ціни на все, київська влада доводить що є банкрутом як у моральному, так і у фінансовому плані» — пояснив один із організаторів акції соціального протесту.
З корупцією, на думку киян, мер теж погано бореться. У наступному дійстві мотузок символізує корупцію.
Який Леонід Черновецький та його оточення намагаються перемогти.
А потім, на думку організаторів акції, сам же мер дає поштовхи для розвитку цієї корупції.
І вона стає ще сильнішою, ніж була раніше.
В цей час «улюблені бабусі» зізнаються в щирій «любові» до київського мера.
Символом влади Черновецького громадська ініціатива «Київ — наш» вважає блокиратор автомобілів, за допомогою якого столична влада може тепер оштрафувати будь-яке авто, припарковане не на стояці.
Киянам не зрозуміло, куди поділись бюджетні кошти.
Завершилась акція символічним вистрілом із хлопавок в бік КМДА
Учасники акції пообіцяли продовжувати контроль за Леонідом Черновецьким.
А прості столичні бабусі стомились від гречки градоначальника та висловили своє невдоволення діями Київської мерії.