Публикации Политика уманьтулубизраиль

Свита робить короля, або хто на Уманщині господарює?

base article image

Візит уманського бізнесмена Миколи Поліщука до Ізраїлю у складі делегації губернатора Черкащини, серйозно підірвав імідж області.

Під час останнього візиту губернатора Черкащини Сергія Тулуба до Ізраїлю, у якості делегації його супроводжували кращі господарники області. В ході візиту вони мали поділитися досвідом та своїми досягненнями з ізраїльськими колегами. Щире здивування у багатьох викликало представництво уманської делегації. Уманщину у цій подорожі представляли два на стільки талановитих господарі, що про них вже час легенди складати. Перший - мер Умані Юрій Бодров (див. статтю «Уманський рух на місці, або мерське самодержавство Бодрова»). Та другий – його друг та соратник – підприємець Микола Поліщук.

Для всіх уманчан стало шоком, що в Ізраїль від Умані поїхав саме Поліщук Микола Парфентійович. Те, що мер обрав саме його як представника Уманщини, місцевих жителів доволі здивувало, бо ніхто не знає що ж такого видатного або корисного зробив цей чолов’яга для міста і чим зможе похвалитися перед заморськими колегами. З’ясувати це виявилось не складно: головною перевагою Поліщука перед усіма іншими шанованими людьми міста стали його особливі відносини із мером. Ці відносини, напевне, настільки особливі, що більше від нього ніяких заслуг і не очікувалось. Нагадаємо, що саме Поліщук був довіреною особою мера Бодрова на виборах, він є членом міськвиконкому та, що найважливіше, – особистим другом мера. Кажуть, що він є навіть його фінансистом. Це й не дивно, адже він їздить на одній з найдорожчих автівок у місті - «Honda Legend», вартість якої стартує від 60 тисяч доларів.

Тож, певно, він досить забезпечений бізнесмен, який зробив великий внесок у життя уманської громади? Подивимось. По-перше, як з’ясувалось, Микола Поліщук є директором ТОВ «Іскра», на якому офіційно працює аж шість осіб. А заробітна плата робітників сягає 1100 гривень! Крім того, Поліщук ще й приватний підприємць. В цій іпостасі він не більш щедрий - наймані працівники отримують ще меншу зарплатню. Кажуть, що Поліщук займається будівництвом, але що саме він збудував в Умані? Свій готель «Фортеця», під який він майже безкоштовно отримав приміщення колишнього цеху «Уманьффермашу»? Так, це дуже важливе надбання для Умані. Після цього Поліщук пішов далі і заходився ніби то допомогти уманчанам з житлом і побудувати котеджне містечко. Схема допомоги виявилась до болю знайома: спочатку за безцінь отримати від уманського міськвиконкому землю під будівництво, а потім за тридорога продати будівлі уманчанам. Таким самим чином, за допомогою лобістських рішень міськвиконкому, він отримав фундаменти будівель по всьому місту. В той час як для пересічних уманчан така можливість, звичайно ж, залишається недосяжною.

Імідж Миколи Парфентійовича страждає не лише від цього. Як повідомляли місцеві ЗМІ влітку він накинувся на інструктора автошколи. Як писали ЗМІ «Серед білого дня під "Великою кишенею" Микола Парфентійович вихопив окуляри через відчинене вікно у Олександра Дунаєва – інструктора "букваря", тоді жбурнув на землю, після чого сів в автівку та поїхав». Обуреним тоді був не лише водій навчального авто, але й очевидці. Всі були вкрай здивовані, як людина такого рангу може дозволити собі такі вчинки?! А напередодні цієї події відзначився його син. Будучи у стані наркотичного сп’яніння він збив людину на пішохідному переході біля Осташівського ставу. Мажор залишив свою «інфініті» і зник з місця пригоди. Справу зам'яли.

Отже можна зауважити, що пан Поліщук дійсно виявився дуже підприємливим та спритним господарником. Знає де, коли і кому дати, щоб потім у рази більше взяти. Саме Микола Парфентійович сплатив чартерний рейс в Ізраїль та проживання у готелі для мера Бодрова. І це, безсумнівно, йому повернеться сторицею. Поки у його друга-мера рука знаходиться на пульсі всієї комунальної власності та земель уманщини, він у програші не буде. Але, нажаль, у програші як і раніше залишаються уманчани. Та кого це хвилює?!
Висновок: візит Миколи Поліщука в Ізраїль у складі делегації губернатора – це удар по іміджу не лише самого губернатора, але й усієї Черкащини.

Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.