Новости Экономика вржилье

Парламент ухвалив закон про набуття членами кооперативу права власності

base article image

Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до ст. 19 закону України "Про кооперацію" (щодо набуття членами кооперативу права власності)".

За відповідне рішення проголосували 326 депутатів з 429 зареєстрованих в залі, передав кореспондент ГолосUA.

Закон визначає право власності членів житлово-будівельного (житлового), дачного, гаражного кооперативів у його майні з метою захисту їх прав.

Згідно із законом, "член житлово-будівельного, дачно-будівельного, гаражно-будівельного, житлового, дачного, гаражного чи іншого відповідного кооперативу має право володіння і користування, а за згодою кооперативу - і розпоряджання квартирою, дачею, гаражем, іншою будівлею, спорудою або приміщенням кооперативу, якщо він не викупив це майно". У разі викупу квартири, дачі, гаража, іншої будівлі, споруди або приміщення член житлово-будівельного, дачно-будівельного, гаражно-будівельного, житлового, дачного, гаражного кооперативу чи іншого відповідного кооперативу стає власником цього майна передбачено, що положення цієї статті не застосовуються до об'єктів права власності кооперативів, діяльність яких регулюється спеціальними законами.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.