Новости Экономика налоги

Податківці викрили 155 конвертаційних центрів

base article image

Податкова міліція України за перші п'ять місяців поточного року викрила 155 конвертаційних центрів, а також 2718 інших злочинів у сфері оподаткування.

Про це сьогодні повідомив заступник голови Державної податкової адміністрації Сергій Лєкарь під час брифінгу у Кабінеті міністрів, передав кореспондент Голос.UA.

За його словами, 1113 розкритих злочинів стосувалися ухилення від сплати податків, з 1087 злочинів — ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
«Загалом за перші п'ять місяців цього року підрозділами податкової міліції у взаємодії з іншими підрозділами податкової служби було забезпечено надходження до державного бюджету коштів на суму майже 1,3 млрд. грн», - зазначив він.

Крім того С. Лєкарь наголосив, що податківці виявили 949 фактів необгрунтованих заявок на відшкодування ПДВ, які були узгоджені та проведені по особових картках підприємств. Загальна суму по цих фактах склала понад 2,4 млрд. грн.

За його словами, у січні-травні 2009 року з незаконного обігу було вилучено товарів на загальну суму 423,5 млн. грн., у тому числі лікеро-горілчаних напоїв на суму 104,1 млн. грн і тютюнових виробів — на суму 6,5 млн. грн.

Є. Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.