Новости Экономика гривна

Більшість українських компаній надають перевагу гривні

base article image

62% українських компаній очікують зупинення спаду української економіки у 2010 році, а 72% компаній прогнозують перехід України у фазу відродження економіки.

Про це повідомив керуючий партнер компанії «Ernst & Young» Олексій Кредисов під час презентації дослідження «Вплив економічної кризи на українські компанії», проведеного компанією «Ernst & Young» разом з Європейською Бізнес Асоціацією, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, не зважаючи на складні економічні обставини, результати дослідження показують, що оптимізм не покидає компанії, що працюють на українському ринку. 62% компаній очікують зупинення спаду української економіки вже у 2010 році.

Проте, майже всі компанії з урахуванням сьогоднішньої ситуації намагаються скорочувати витрати. 78% опитаних компаній зауважили, що вони скоротили або збираються скоротити адміністративні витрати, 62% скорочують витрати на маркетинг та збут. Більше половини планують у 2009 році збільшити операційну ефективність — 53%.

Разом з тим компанії, що працюють на ринку України все більше надають перевагу гривні. За результатами дослідження, 42% компаній для планування бюджету на ІІ півріччя 2009 року будуть використовувати вітчизняну валюту, 36% будуть використовувати євро (в середньому по курсу 10,5), 18% планують використовувати для бюджетних планів долар США (середній курс 7,65).

К. Коваленко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.