Новости Экономика инвестиции

Інвестиційна привабливість України - 2,6 за 5-бальною шкалою

base article image

Інвестиційна привабливість України сягнула 2.6 за 5 бальною шкалою.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ганна Дерев’янко - передав кореспондент ГолосUA.

За її словами Індекс Інвестиційної привабливості України (EBA Investment Attractiveness Index) станом на квітень 2009 року піднявся до 2,6 балів, тоді ще як у жовтні та січні цей показник був сталим - 2.2 бали.

Таким чином, як зазначила Дерев’янко, інвестори показали більш оптимістичні очікування стосовно покращення інвестиційного клімату в Україні у найближчі 3 місяці.

«Європейська бізнес-асоціація прогнозує до кінця року зростання індексу інвестиційної привабливості до 3, за умови конструктивного діалогу між державною владою і бізнесом, а також вирішення проблем бізнесу, зокрема, своєчасного повернення ПДВ» - наголосила вона.

Індекс ЄБА складається з сукупної оцінки поточного клімату країни, динаміки стану економіки за попередні 3 місяці та очікування інвесторів. Складається він з експертної оцінки провідних інвесторів, що входять до ЄБА. Подібна оцінка інвестиційного клімату проводиться у всіх країнах ЄС, та багатьох країнах світу.

К.Коваленко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.