Новости Экономика сшавалюта

США запроваджують для себе нову валюту

base article image

Сполучені Штати Америки намагаються ввести альтернативу долару валюту до своєї економіки для того, щоб «відрізати» своїх споживачів від імпортних товарів. Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної Академії наук України Валерій Новицький.

З його слів, зараз в США розповсюджується монетарний механізм, який використовувався ще в часи «великої депресії».

«Окремі регіони, окремі штати випускають власні гроші. Населення купує ці гроші за пільговою ціною, а потім ними розраховується в магазинах», - сказав В.Новицький. При цьому він відмітив , що такими грошима можна погасити проценти по кредитах. «Виходить, що США закликають до лібералізації торгівлі, відкриття ринків а, насправді фактично відсікають своїх національних споживачів від масових імпортних товарів», - стверджує експерт.

Такі гроші населення витрачає ,зазвичай, в магазинах, і цим Америка проводить жорсткий протекціонізм, вважає Новицький. Крім цього, він стверджує, що сьогодні Америка проводить жорстку політику доларизації економік світу. «Політика США з наповнення доларами країн світу ніколи раніше не була такою агресивною», - вважає експерт.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.