Новости Экономика банк

АКБ "Київ" знизив свій статутний капітал у 90 разів

base article image

Акціонерний комерційний банк "Київ" понизив статутний капітал з 222,7 млн грн до 2,5 млн грн. Про це ГолосUA повідомили в прес-службі банку з посиланням на тимчасового адміністратора Національного банку України Віктор Мироненко.

 За його словами, такий крок продиктований тим, що до банку "Київ" входить держава і викуповує його акції. "Документи про зниження статутного капіталу прийняті, підписані і передані керівництву Національного банку України і Міністерству фінансів України згідно діючим нормативним інструкціям", - уточнив він.

Тимчасовий адміністратор також повідомив, що частка держави в статутному капіталі банку "Київ" складе 99%, а всіх колишніх акціонерів - 1%. При цьому на фінансове оздоровлення установи держава виділить 3,4 млрд грн. Перший транш на коррахунок банку очікується до серпня.

В.Мироненко також відзначив, що після надходження перших грошей в серпні банк почне виплату прострочених відсотків по депозитних договорах, видачу депозитних внесків, термін яких завершився, а також здійснюватиме виплати за поточними рахунками та іншими обов'язковими платежами.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.