Новости Экономика кпугривна

Сьогоднішня стабільність гривні є штучною і може призвести до підриву економіки, - Симоненко

base article image

Сьогоднішня стабільність гривні є штучною і може призвести до підриву економіки.

Про це в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, коментуючи запитання про можливість падіння гривні восени.

«У нас гривні як національної валюти не існує, оскільки вона прив'язана до долара і є механізмом обслуговування інших держав, в даному випадку, тих, хто випускає долар в обіг — тобто, США. Гривні як національної валюти не існує, бо вона не є мірилом складеної праці і оцінкою цієї праці. В той час, як національна валюта повинна бути прив'язана до обсягу виробленої продукції в країні», - зазначив П. Симоненко.

Політик відзначив, що відносна стабільність гривні, яка спостерігається сьогодні, є механізмом маніпуляції.

«Вся ця стабільність — результат махінацій банківської мафії для того, щоб збагатитися. Сьогодні штучно притримують курс та дають можливість за цим курсом купувати долар, а восени вони піднімуть його і скуповуватимуть гривні», - сказав лідер КПУ.

Як зазначив П. Симоненко, такі маніпуляції з національною валютою можуть призвести до знецінення основних фондів, неможливості зробити технічні і технологічні переоснащення виробництва та захистити внутрішній ринок від конкуренції за кордоном — тобто, підривають економіку.

О. Каретникова

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.