Новости Экономика кризисукраина

Україна посіла останнє місце за антикризовою ефективністю

base article image

Україна посіла останнє місце за антикризовою ефективністю серед восьми країн рейтингу.
 

Про це свідчать результати чергового розрахунку Індексу антикризової ефективності компанії ФБК, передала «Ліга.net».
Індекс антикризової ефективності України склав «мінус» 1,269 пункту. За результатами розрахунку, Росія змогла покинути останнє місце, обійшовши Україну.
 

Як відзначив директор департаменту стратегічного аналізу ФБК Ігор Ніколаєв, серед аналізованих країн позначилися стійкі підгрупи: лідерів, середняків і аутсайдерів. «Вже не перший місяць «лідери» - Канада Великобританія і Німеччина - мають вельми близькі позитивні значення Індексу. Істотно гірше, ніж в середньому по аналізованих країнах, йдуть справи в Росії і на Україні («аутсайдери»).

Їхня «боротьба» за останнє місце триває з жовтня 2008 року. Між цими двома групами знаходяться «середнячки», чиї значення Індексу не дуже відрізняються як один від одного, так і від нульового рівня, який відповідає середнім значенням статистичних показників по всій групі країн», - зауважив він.
 

За словами експерта, в Росії, як і раніше, в порівнянні з відповідним періодом 2008 року відзначається істотне скорочення обсягів експорту, вельми швидкі темпи зростання цін, а за темпами скорочення золотовалютних резервів ми вийшли на перше місце.
«Що стосується України, що нокаутувало дію на Індекс цієї країни зумовило обвальне скорочення промислового виробництва (-30,4% проти від -16% до -7,4% по інших країнах) і звороту роздрібної торгівлі (-16,9% проти -5,7% - 1,5% по останніх країнах) у березні 2009 року», - підкреслив Ніколаєв.
 

Компанія ФБК заснована в 1990 році і є одній із старих російських аудіторсько-консалтінгових фірм.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.