Новости Экономика долгнбу

Україна у ІІ півріччі має сплатити понад 11 млрд. дол. боргів

base article image

Український корпоративний сектор і сектор державного управління повинні направити в другому півріччі 2009 року на виплату за зовнішніми зобов'язаннями більш ніж 11 млрд. доларів.

Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в Раді Національного банку.

За словами представника Ради, корпоративний сектор економіки повинен забезпечити в липні-грудні виплату 9,4 млрд. доларів, тоді як виплати за суверенним зобов'язаннями повинні скласти 2 млрд. доларів.

Як повідомив на прес-конференції в середу голова Ради НБУ Петро Порошенко, Нацбанк володіє достатніми коштами для забезпечення всіх виплат за суверенними і квазісуверенними зобов'язаннями.

При цьому він зазначив, що окремі корпоративні структури та банки ведуть переговори про реструктуризацію своїх зобов'язань.

Говорячи про перспективи курсу гривні, Порошенко повідомив, що доцільно утримувати його від істотних змін, як у бік посилення, так й убік ослаблення.

При цьому він відзначив стабільність курсу в останні місяці: у травні валютні інтервенції НБУ практично повністю були пов'язані з продажем валюти під потреби НАК "Нафтогаз України".

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.