Новости Экономика импортавтомобиль

Україна може залишитися без імпортних авто

base article image

Українські автоімпортери планують припинити ввезення імпортних автомобілів до України через рішення комітету Верховної Ради з питань регуляторної політики та підприємництва про пролонгацію дії 13%-ї надбавки на ввезення імпортних автомобілів в Україну, запроваджену з 6-го вересня ц.р., іще на 6 місяців.

Про це сьогодні заявив гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко під час прес-конференції у Києві, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, через нестабільну ситуацію в українській владі та через неможливість з цієї причини планувати свою діяльність, багато світових автомобільних корпорацій заявили про намір припинити свою роботу в Україні.

«Буквально вчора представництво компанії БМВ-Україна відмовилося від автомобілів, які були зарезервовані на заводах компанії для ввезення в Україну після 6-го вересня, і зараз, після рішення комітету Верховної Ради ті автомобілі переорієнтовано на Казахстан, Білорусь та країни Прибалтики», - зазначив О. Назаренко.

На черзі відмови від поставок автомобілів на український ринок, за словами фахівця, перебувають майже всі закордонні автомобільні концерни, бренди яких входять до переліку членів ВААІД.

Нагадаємо, 6 березня 2009 року вступив в дію закон, який передбачає введення терміном на шість місяців 13%-ї імпортної надбавки на ввезення автомобілів та деяких інших товарів закордонного виробництва.

Є. Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.