Новости Экономика портморе

Україна пасивно розвиває морські магістралі в Чорноморському регіоні

base article image

Україна сьогодні пасивно бере участь в реалізації проекту розвитку морських магістралей Організації Чорноморського економічного співробітництва. 
 

Про це заявив виконавчий директор постійного секретаріату Організації Євгенії Козій, передало агентство «РБК-Україна». 
 

За його словами, розвиток морської інфраструктури - один з трьох системних проектів, що реалізовуються зараз ОЧЕС. Серед них - будівництво Чорноморської кільцевої дороги, спрощення автомобільних перевезень.
 

«Менш ніж за 1,5 роки країни ОЧЕС ратифікували меморандум розвитку морських магістралей, цей документ набув чинності. Інтерес до цього проекту досить високий, з'явилися навіть складнощі позитивного плану: сьогодні 4 країни ОЧЕС виявили бажання мати у себе штаб квартиру цього проекту - Росія, Туреччина, Греція і Румунія, а дві країни - головувати в ньому», - зазначив Є.Козій. Україна до сих пір не направила свого представника для реалізації укладеного меморандуму по магістралях моря.
 

Нагадаємо, Україна має в своєму розпорядженні 19 морських торгових портів з 32-х, розташованих по периметру Чорного моря, українських морських гаваней припадає на частку близько 40% сукупного вантажообігу всіх чорноморських портів.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.