Новости Экономика правительствоврнафтогаз

Тимошенко сподівається отримати до 18 млрд. грн. на збільшення статутного фонду "Нафтогазу"

base article image


Кабінет Міністрів на засіданні в середу схвалив зміни до закону про державний бюджет на 2009 рік, згідно з якими Верховній Раді пропонується збільшити статутний фонд Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на 10-18 млрд. гривень. 

Про це сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на прес-конференції. 

"Сьогодні на засіданні уряду ми прийняли рішення про збільшення статутного капіталу НАКу. Це може бути зроблено тільки шляхом зміни до закону, і ці зміни буде направлено до Верховної Ради", - сказала Ю.Тимошенко. 

При цьому вона підкреслила, що збільшення СФ компанії буде на ту суму, що необхідна для компенсації різниці в цінах закупівлі і реалізації газу підприємствами комунальної теплоенергетики. 

"Ми вирішили, що потрібно відразу з двох питань досягти результату - це дати компенсацію "Нафтогазу" і відразу ці кошти внести до статутного капіталу компанії", - сказала прем'єр-міністр. 

На уточнювальне питання, у яких обсягах буде запропоновано збільшити СФ компанії, вона відповіла, що це буде від 10 млрд. гривень до 18 млрд. гривень, додавши, що остаточне слово за Верховною Радою.  

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.