Новости Экономика правительствожилье

Уряд купуватиме житло для пільговиків на 2 млрд. грн

base article image

Уряд прийняв антикризову програму для відновлення будівельної галузі країни, на фінансування якої має намір витратити 2 млрд. грн.

Про це сьогодні повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час прес-конференції після закінчення засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA.

«Програмою передбачається, що в усіх областях на основі аукціонів на пониження, ми будемо викуповувати готове житло, або житло, де рівень готовності не менший 70%. І будемо передавати це житло пільговим черговикам, які сьогодні за законом мають право на отримання від держави житла», - заявила Ю.Тимошенко.

За словами голови Кабміну, про проведення перших аукціонів на викуп житла уряд може оголосити вже через два тижні. «Критерії будуть такі: в першу чергу купуватиметься готове житло, причому те, яке відповідатиме необхідним стандартам якості, і якщо не вистачить готового житла, ми будемо купувати житло, яке має не менше 70% готовності, і до кінця року будемо його добудовувати», - сказала прем'єр.

На думку Ю.Тимошенко, 2 млрд. грн., які передбачені цією програмою, буде достатньо для відновлення обсягів робіт в будівельній галузі України.

Є. Стеценко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.