Новости Экономика нафтогазсекретариат

Збільшення статутного фонду «Нафтогазу» фінансових проблем не вирішить - Шлапак

base article image

Рішення уряду про збільшення статутного фонду Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» є доречним, але це не вирішить фінансових проблем НАКу. 

Таку думку висловив журналістам перший заступник глави Секретаріату Президента, представник Віктора Ющенка в уряді Олександр Шлапак, повідомила прес-служба Президента.

«Капіталізація НАКу - річ назріла. Я переконаний, що треба на це йти», - сказав він, але при цьому зазначив, що головна проблема «Нафтогазу» полягає не в недостатності статутного капіталу, а у неврегульованих тарифах та платежах компанії. Тому капіталізація на 10 чи 18 млрд грн суттєво не вплине. 

Як повідомлялося, 11 червня Міністерство палива та енергетика поінформувало, що Кабінет Міністрів України схвалив проект збільшення статутного фонду НАК «Нафтогаз України» на 18,6 млрд грн до 24,1 млрд грн. На сьогодні статутний капітал НАК становить 5,56 млрд грн. 

Сьогодні уряд схвалив законопроект про внесення змін до Держбюджету на 2009 рік, який передбачає виділення бюджетної суми до статутного фонду НАК «Нафтогаз України» в розмірі від 10 до 18 мільярдів гривень. 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.