Новости Экономика колекторгазпром

Російська колекторна компанія працює проти українських компаній

base article image

Російське колекторне агентство «Центр ЮСБ» розпочало діяльність проти українських компаній «Сіту.сom» та «МКС».
 

Про це сьогодні на прес-конференції у Києві повідомив голова ради директорів «Центру ЮСБ» Олександр Федоров, - передав кореспондент ГолосUA.
 

За його словами, замовлення від клієнтів про стягнення боргових зобов’язань з цих компаній надійшло нещодавно. Клієнтом «Центру ЮСБ» стосовно української компанії «МКС», як зазначив О.Федоров, є банк ВТБ.
«У ситуації з «Сіty.com» ми абсолютно розраховуємо на успіх, з ось по «МКС» поки що не так райдужно, але все залежатиме від переговорів з власниками та від того, наскільки нам вдасться знайти важелі тиску на них», - зазначив керівник компанії.
 

Також він заявив, що компанія має українського клієнта, який замовив стягнення фінансової заборгованості з компанії, аффільованої з «Газпромом».
 

«Як правило, «Газпром» має претензії до України, але в даному випадку ми в Україні стягуємо кошти з компанії, що має відношення до самого «Газпрому» , - відмітив О. Федеров, додавши, що борг сягає близько 3 млн. доларів.
 

Замовника та саму компанію-боржника він не назвав.
 

Компанія "Сіty.com" володіє 17-ма гіпермаркетами електроніки і входить до одного з найкрупніших роздрібних холдингів Unitrade Group. Ще в травні у ЗМІ було оприлюднено інформацію про фактичне банкротство компанії.
 

Компанія «МКС» є найкрупнішим виробником та дистрибютером комп’ютерної техніки. 2 червня цього року «МКС» оголосила про своє банкрутство у зв’язку з жорсткими діями банку “ВТБ».
 

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.