Новости Экономика севастопольелектроенергія

У Севастополі надзвичайна ситуація з електроенергією

base article image

У Севастополі склалася надзвичайна ситуація у зв'язку з відключенням комунальних об'єктів від електроенергії і нинішнім станом оплати ними за спожиті раніше енергоносії
Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин, передала прес-служба держадміністрації.

У заяві посадовця йдеться, що напередодні ще один банк відмовив комунальникам у відкритті кредитної лінії. Внаслідок цього «Севастопольенерго», не отримавши обіцяних грошей, ухвалило рішення почати відключення об'єктів, у тому числі і «Севміськводоканалу», від подачі електроенергії.

«Ми винні 8,5 млн. грн. «Севастопольенерго» і 53 млн. - за газ. З кредитних коштів планували повністю погасити заборгованість «Водоканалу» і частину боргу «Севтеплоенерго» за газ. Але ніхто не дав нам ресурсу - грошей», – сказав голова адміністрації.

За словами Куніцина, він дав доручення головам районних адміністрацій, начальникам управлінь, всім керівникам - «готуємося до режиму надзвичайної ситуації, економії. Паралельно працюватимемо - всі ресурси, які зараз йдуть в «Севміськводоканал», - направляємо на погашення боргу за електроенергію. Але це не врятує. Навіть якщо ми всі гроші, які збирає «водоканал», спрямуємо на оплату боргу — погасимо 2 мільйони. А у нас борг — понад 8 млн.».

Голова міськадміністрації також нарікнув на те, що «депутати міськради всі «грають в політику»: рішення напередодні виборів «непопулярне» - «тарифну політику змінювати не будемо».

У той же час, на думку посадовця, необхідно «негайно ухвалити рішення на найближчій сесії (переглянути тарифи на житлово-комунальні послуги, - ред)».

Куніцин закликав депутатів міськради «не займатися політикою», а визнати необхідність перегляду тарифів. Він наголосив, що за ступенем складності подібної ситуації в місті ще не було.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.