Новости Экономика комбінатбойко

Комбінат ім. Ілліча більше не братиме працівників

base article image

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча офіційно припинив прийом працівників на підприємство, а «Arcelor Mittal Кривий Ріг» продовжив дію програми добровільного звільнення працівників підприємства до 1 липня поточного року.

Про це повідомила «Українська правда».  

Про припинення прийому працівників на меткомбінат повідомив гендиректор підприємства Володимир Бойко на оперативній нараді з керівниками цехів, відділів і служб комбінату.

«Бойко поінформував, що в ситуації, яка склалася, прийом на комбінат закритий, заборонені переведення з одного підрозділу в інше», - йдеться у повідомленні прес-служби комбінату.

«Щодо реорганізації деяких цехів голова правління наголосив, що вона в першу чергу торкнеться інженерно-технічних працівників та службовців цих структурних підрозділів, і буде проводитися на комбінаті з дотриманням всіх вимог нормативних документів», - зазначили на комбінаті.

При цьому Бойко додав, що підприємство відстає від планових обсягів виробництва, «тому необхідно терміново провести ряд заходів і до кінця місяця вийти на рівень 13,5-14 тис. тонн сталі на добу».

На меткомбінаті продовжує залишатися складною фінансова ситуація, в тому числі, через неповернення ПДВ у розмірі 157,7 млн грн за лютий поточного року.

У свою чергу прес-служба іншого меткомбінату «Arcelor Mittal Кривий Ріг» повідомила, що адміністрація підприємства ухвалила рішення про продовження терміну дії програми добровільного звільнення працівників з підприємства з отриманням грошової компенсації.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.