Новости Экономика бензин

Бензин: нова межа — 7,15

base article image

Протягом останнього тижня бензин подорожчав на 5-10 коп, проте експерти прогнозують, що нове підвищення цін треба очікувати вже наступного тижня.

Про це написла газета «Сегодня».

Вчора А-95 у регіонах України коштував в середньому 6,98 грн, а в Криму — 7,05-7,15.

Експерти «Сегодня» переконані: наступного тижня ціни будуть вищими.
«Ціни зростуть приблизного на 10 коп/л. Можливо, дійде до 7,10-7,15», - зазначив заступник директора науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев.  

Нагадаємо, багатьох трейдерів чимало експертів звинувачують в спекуляціях — за те, що вони пропонують вітчизняний бензин за ціною імпортованого, який дійсно подорожчав, але не настільки, наскільки підвищилася ціна на нафту для наших нафтопереробних заводів.

При цьому, пише видання, прем'єр-міністр мовчить. Хоча раніше вона звинувачувала спекулянтів у непомірному веденні бізнесу. Радник голови уряду Олександр Гудима обіцяє, що вже найближчим часом Ю. Тимошенко поговорить з нафтотрейдерами і «бензин подешевшає приблизно на гривню». Натомість джерело газети з експертної групи, що займається нафтопродуктами, при Кабінеті міністрів переконане: ніхто нікого переконувати знижувати ціни не буде, адже вони об'єктивні.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.